Акція протесту проходить на вул. Жилянській, 14 в Києві

14 травня з 10-ї години ранку активісти ВО «Свобода» пікетують будівлю Конституційного Суду в Києві через спробу скасувати закон про люстрацію. Про це у Facebook повідомив лідер політсили Олег Тягнибок.

«Думали, дно вже нікуди пробивати, але знизу знову постукали олігархи. Тепер вони зібралися скасувати закон про очищення влади. Той самий, якого «Свобода» домагалася 10 років. Який у 2014-му Рада ухвалила з боями, попередньо каструвавши найважливіші статті», – пише політик.

За його словами, попри всі недоліки, коли закон набув чинності, чиновники Януковича втратили можливість займати будь-які посади в державних органах України. Якщо ж сьогодні закон скасують, всі вони зможуть повернутися у владу.

«Можлива загроза скасування закону про люстрацію – це не тільки намагання новообраної Зе-влади повлаштовувати свої вже люстровані «нові обличчя», а й підсумок п’ятирічного правління влади Порошенка. Бо вони не лише не усунули загрозу реваншу, а й зробили його реальним як ніколи. По суті, привівши до реваншу», – наголошує лідер «свободівців».

Акція протесту проходить на вул. Жилянській, 14 в Києві.