Активісти розігнали збір соратників кума Путіна

У Києві націоналісти зірвали «Форум патріотичних сил», організований очільником Патріотичної партії України Миколою Габерою в Києві. Про це у своєму Facebook повідомив активіст «С14» Сергій Мазур.

«Націоналісти зірвали «патріотичний» шабаш соратників Медведчука та Вітренко в Українському домі. Одним з організаторів була Наталія Миролюб. Учасниця партії «Украинский выбор» та ініціативи бізнесменів «Мы любим Россию», – зазначив активіст.

Микола Габера – політик із далекого минулого. У кінці 90-х років він був депутатом Верховної Ради, а 1999 року навіть балотувався на посаду президента України, виконуючи роль технічного кандидата відомої прихильниці прогресивного соціалізму і російського світу Наталії Вітренко. Саме під крилом її партії Миколі Олександровичу вдалося обратися народним депутатом, однак уже через кілька тижнів він пішов до Юлії Тимошенко і Павла Лазаренка.

Наталя Миролюб пов’язана із партією «Справедлива Україна» і ТОВ «Центр перспективного планування», співзасновником якого є прихильник кума Путіна – Віктор Остафійчук.

Наталя Миролюб

Попри спроби вдати з себе патріотку України, як це люблять робити усі члени «Українського вибору», Миролюб робити це особливо складно: із 2016 року вона є членом Центральної ради міжнародного громадського руху «Ми любимо Росію».

Читайте: Медведчук пояснив, чому породичався з Путіним