Активісти «Свободи», «Нацкорпусу» та «Правого сектора» провели Марш слави УПА

14 жовтня 2017 року в Києві активісти партій ВО «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор» та інших націоналістичних організацій зібралися на традиційне святкування Покрови. Цього року заходи приурочено до 75-річчя створення Української Повстанської Армії. З цієї нагоди близько 20 тисяч націоналістів провели Марш слави УПА. Про це повідомляє прес-служба «Свободи».

У заході взяли участь ветерани УПА та герої російсько-української війни.

«Цей день змушує пригадати всіх, хто поклав життя за Українську державу. І коли ми згадуємо вояків, які захищають зараз нашу державу від московської навали, розуміємо: не один із них надихався в боротьбі подвигом вояків УПА. «Не посоромити слави героїв! Захистити майбутнє дітей!» ‒ це гасло цьогорічного маршу, який ми проводимо уже дванадцятий рік поспіль», ‒ заявив лідер «Свободи» Олег Тягнибок.

«Те, що ми робимо сьогодні, ‒ це продовження боротьби УПА за Українську Самостійну Соборну Державу. За Україну без холопа і пана, де українці будуть успішними й багатими. Слава нашим героям! І Слава нашій незалежній, соборній, великій державі!» ‒ додав націоналіст.

Лідер «Національного корпусу» нардеп Андрій Білецький підкреслив: «У цей день я щасливий, що ми показали замість розбрату єдність. Не маємо права торгувати тим, за що наші герої заплатили найдорожчим ‒ життям. Наше єднання ‒ це ще один крок до перемоги в боротьбі українців. Слава Україні!».

«Покрова ‒ це свято зброї. Але зброя буває різна ‒ мілітарна і словесна. Є постать, яка синтезує цю різну зброю ‒ це постать Степана Бандери. Це він дав найкраще визначення національної ідеї ‒ соборна, самостійна, націєцентрична держава. Нині наше завдання ‒ ставати нацією-месником. І ми сьогодні зійшлися біля пам’ятника Шевченку, щоби усвідомити його слова «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля!» ‒ заявила відомий мовознавець, народний депутат VII скликання «свободівка» Ірина Фаріон.

Читайте: Богдан Червак: Савченко прирівняла терористів ОРДЛО до бійців ОУН і УПА