Пікетувальники переконані: влада має дбати про повернення українців з-за кордону, а не завозити мігрантів

7 грудня активісти партій «Свобода» і «Правий сектор» провели акцію біля Міністерства закордонних справ. Вони вимагали від зовнішньополітичного відомства не підписувати Глобальний міграційний пакт ООН і не відправляти представника України на конференцію ООН до Марокко. Про це інформує прес-служба «Свободи».

Як наголошують організатори акції, пікетування МЗС спричинене необхідністю уникнути масової міграції до нашої держави з інших країн та відсутністю чіткої позиції МЗС щодо пакту.

«Низка держав уже відмовилися від підписання пакту: це, зокрема, США, Італія, Австрія, Ізраїль, Польща, Словаччина, Болгарія та інші. Їхня позиція полягає у бажанні зберегти свій суверенітет щодо кордонів та політики міграції та унеможливити масову міграцію до своїх країн», – йдеться у повідомленні.

Пікетувальники вважають, що положення пакту спрямовані на легалізацію масового переселення з одних країн до інших. При цьому навіть начальник поліції Києва Андрій Крищенко визнав, що мігранти є причиною підвищення рівня злочинності.

«Вимагаємо у влади не підписувати Міграційний пакт ООН, інакше наші кордони будуть відкриті в антиконституційний спосіб. Це стане початком режиму расизму проти українського народу і витіснення його з власної землі, – наголосив ініціатор акції «свободівець» Юрій Ноєвий. На його думку, влада має дбати про повернення українців з-за кордону, а не завозити мігрантів. – Світова практика показала, що рівень зарплат падає при збільшенні потоку мігрантів, натомість, рівень злочинності зростає. Держміграція вже надає громадянство вихідцям з Азії, при цьому чужоземним воїнам-добровольцям влада громадянства не дає. Не треба вирішувати проблеми Африки та Азії за рахунок решти країн!».