Оксану Кривенко обрали головою Нацкомісії з енергетики на закритому засіданні 6 червня

Новим головою Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг обрали Оксану Кривенко. А її радником має стати колишній скандальний очільник НКРЕКП, протеже президента Петра Порошенка Дмитро Вовк. Про це пише INSIDER з посиланням на джерела, обізнані із ситуацією всередині регулятора.

За даними видання, із новообраним складом НКРЕКП провели нараду, переконуючи зробити головою комісії саме Кривенко. Також співрозмовник повідомив, що Вовк вже взяв під контроль ключові департаменти регулятора.

Оксану Кривенко обрали головою нацкомісії з енергетики на закритому засіданні 6 червня.

«Вона стала першою в історії жінкою на чолі українського регулятора. Нарешті завершено процес формування нового незалежного Регулятора, як передбачено Законом України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», – йдеться у повідомленні прес-служби НКРЕКП.

Прес-служба також надала офіційну біографію Кривенко.

Оксана Кривенко народилася у 1974 році в м. Свердловськ Луганської області. У 1996 році закінчила Київський державний економічний університет, отримала диплом магістра за спеціальністю «Економіка підприємства»; програма «менеджмент проектів та консалтинг». У 2010 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність «Нафтогазопроводи та нафтогазосховища», спеціалізація – обслуговування, ремонт і реконструкція трубопроводів, кваліфікація – інженер-механік.

За результатами відкритого конкурсного відбору 29 травня 2018 року призначена на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. До призначення членом НКРЕКП працювала в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на посаді заступника директора Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері.

Оксана Кривенко працює в НКРЕКП з 2001 року, в крісло члена комісії прийшла з посади заступника голови департаменту із регулювання у нафтогазовій сфері.