Використання образу Путіна – це прояв неповаги до «змучених війною» українців і тисячів сімей воїнів

«Національний корпус» висловив своє обурення через агітаційні борди з портретом господаря Кремля Владіміра Путіна, що з’явилися на вулицях в рамках передвиборчої кампанії президента Петра Порошенка.

За словами націоналістів, використання образу Путіна – це прояв неповаги до «змучених війною» українців і тисячів сімей воїнів, які загинули під час російсько-українського конфлікту. Подібна реклама, на їхню думку, є відвертим залякуванням населення і веде країну до суспільного розколу, істерії і нагнітання ситуації.

Як відомо, агітаційний матеріал Петра Порошенка супроводжує зображення президента РФ Владіміра Путіна, який стоїть обличчям до обличчя з нині чинним президентом. Матеріал супроводжує гасло: «21 квітня. Вирішальний вибір».

У штабі Петра Порошенка заявляють, що подібною рекламою вони хочуть показати, що країні потрібен сильний президент. «Нацкорпус» парирує таке виправдання запитанням: «А кого саме з двох представлених осіб Петро Порошенко вважає сильним президентом?».

За словами націоналістів, гідний президент не дозволив би собі «позувати» на білбордах поруч з людиною, яку вся країна вважає ворогом і українофобом.

Варто зазначити, що законодавчо з даною агітаційною рекламою є проблеми. Перша проблема полягає в тому, що в рекламі заборонено використовувати зображення людини без її згоди. Друга проблема – до передвиборної агітації заборонено залучати осіб, які не є громадянами України. Відсутність дозволу і українського громадянства у Владіміра Путіна для блоку Порошенка було очевидним з самого початку.

Є ще кілька варіантів плакатів: Петро Порошенко і російський гуморист Максим Галкін, тандем Володимира Зеленського і Максима Галкіна і останній варіант – президент РФ Владімір Путін і Володимир Зеленський.