Компанію перевірять на дотримання вимог закону «Про телебачення і радіомовлення»

Щодо телеканала «Україна», який належить олігарху Рінату Ахметову, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку. Причиною стала трансляція сцен наслідків насильства. Про це йдеться у повідомленні на сайті Нацради.

Скаргу направила громадська організація «Детектор медіа», яка стверджує, що у випуску програми «Говорить Україна» 6 лютого з 19:45 до 21:00 демонструвалися сцени з наслідками насилля, крові та понівеченого людського тіла.

Регулятор вже перевірив цю передачу і з’ясував, що на початку її трансляції на екрані з’являлося спеціальне попередження про зміст.

Однак, вважають у Національній раді, показ такої програми до 23 години може зашкодити неповнолітній аудиторії, незважаючи на попередження. Тож, перевірка має з’ясувати дотримання компанією вимог закону «Про телебачення і радіомовлення» щодо захисту дітей від шкідливого контенту.

Окрім того, Нацрада повідомила про результати перевірки цього мовника стосовно показу фільму «Старша сестра». Було встановлено, що ТРК після офіційного попередження припинила його трансляцію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ