Депутати Держдуми РФ Воронєнков і Максакова втекли до України

Російський опозиціонер Алєксєй Навальний у відео, яке оприлюднив на своєму Youtube-каналі, запевнив, що подружжя колишніх депутатів Держдуми Дєніса Воронєнкова та Марії Максакової, які втекли до України, насправді є не тими, за кого себе видають.

Нагадаємо, 14 лютого народний депутат Росії Дєніс Воронєнков отримав українське громадянство. Він заявив, що пішов на такий крок, оскільки не хотів миритися з системою та боявся за своє життя у Росії.

За словами Навального, Воронєнков і Максакова втекли до України, оскільки, ймовірно, у них виникли суперечки з колишніми колегами силовиками або спільниками у кримінальному бізнесі.

Російський опозиціонер стверджує, що завдяки розслідуванню Фонд боротьби з корупцією виявив, що Воронєнков, який все життя працював на державній службі, включно з органами прокуратури, володіє квартирою на Тверській у Москві, вартість якої становить 291 мільйон рублів (близько 133,9 мільйона гривень), квартиру на Рубльовському шосе вартістю 100 мільйонів рублів (46 мільйонів гривень).

Крім того, до автопарку депутата входили такі елітні марки автомобілів як Mercedes, Bentley, Range Rover, Toyota Land Cruiser .

«Це при тому що його річний дохід був у сумі 2,5 мільйона рублів (близько 1,2 мільйона гривень)», – підкреслив політик.

Крім того, він зазначив, що подружжя Воронєнкова і Максакової голосувало за найпекельніші, найогидніші закони, які ухвалила Держдума, вносила найбожевільніші законопроекти. Наприклад, Воронєнков вимагав заборонити на території Росії гру Pokemon Go, а також вони обоє активно голосували за будь-які агресивні дії проти України.

«І тут на тобі. Воронєнков, він, мабуть, посварився зі своїми колишніми колегами-силовиками, спільниками у його кримінальному бізнесі, вони вирішили у нього той бізнес «віджати», ну і як зазвичай роблять в РФ – проти нього порушили кримінальну справу. І наш герой швидко опинився в Києві», – упевнений Навальний.

Також він зауважив, що нині подружжя екс-депутатів заявляють, що «за Крим їх змусили голосувати, і німецьке громадянство у депутата-єдинороски всю дорогу було, і в твіттер Воронєнкову твіти підклали злі хакери, і в Держдумі всі ненавидять владу, просто дуже бояться сказати про це».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ