517739_20150609084354
Під Києвом з 8 червня горить нафтобаза

Васильківська міська рада рекомендує вивезти з міста дітей і вагітних жінок через пожежу на нафтобазі у селищі Глеваха. Про це повідомляє сайт міськради.

«Просимо мешканців міста: без крайньої потреби не виходити з осель; тримати закритими вікна; зважено реагувати на новини та повідомлення у засобах масової інформації; утриматися від споживання будь-якої городини (овочів та фруктів з власних городів); не потрапляти під дощі. Радимо вивезти з зони небезпеки вагітних жінок та дітей», – йдеться в повідомленні.

У міськраді відзначили, що «екологічна ситуація покращиться після того, як пройдуть дощі, які очистять забруднену атмосферу». Наголошується, що Держкомісія з техногенно-екологічної небезпеки визначила небезпечну зону радіусом 10 км від епіцентру пожежі. «Це означає, що в цій зоні є велика ймовірність забруднення повітря продуктами горіння паливно-мастильних матеріалів, що несуть загрозу здоров’ю людей», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  ситуація з пожежею під Києвом погіршується, вогонь упритул наблизився до нафтобази «КЛО». У свою чергу, секретар Ради Національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов назвав основні версії виникнення пожежі на нафтобазі у Василькові.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ