Назар Приходько, журналіст і волонтер

За даними опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» та «Центром Разумкова» лише 18% Українців бачать вирішення військового конфлікту на Донбасі силовим шляхом, а 70% – готові до компромісів.

Що я хочу сказати: оці от 18% – це і є Нація, чи як говорять більш ліберальні групи народу – громадянське суспільство. Ці 18%, до яких, слава Богу, належу і я, воювали на Майданах Революції Гідності, а не стояли під сценами на недільних віче чи в наметах з партійною символікою, ці 18% пішли на фронт, хто Добровольцем, хто контрактником, хто по мобілізації, хто волонтером, хто фронтовим журналістом.

Ці 18%, у 2014-15 рр. передали на фронт 10005000 тон всього необхідного для наших Воїнів, піднімали хвилі в соцмережах, коли через некомпетентність командування хлопцям загрожувала страшна небезпека. Будили і будять суспільство мітингами та акціями чи то проти свавілля влади, чи то стаючи на захист несправедливо засуджених Добровольців та активістів. Просували Українську позицію в світі на рівні діаспор. Ці 18% – це та рушійна сила, яка не дала, не дає і не дасть Україні зникнути!

А оці 70, готових на компроміси з ворогом, це людиська, для яких війна якщо і є, то десь далеко, війна, яка набридла і «хочется мира любой ценой» і взагалі – «не все так просто, ведь наша власть тоже виновата»… Прикро, що 18% чесних справжніх і бойових, боряться за те, аби перемога і мирне небо було у цих 70…

Але не будемо зациклюватися на х.хлах, і просто продовжуватимемо наші дії, в ім’я наших дітей, їхнього майбутнього, яке впевнений буде світлим і цивілізованим, в ім’я тих, хто поліг на фронтах Національно-Визвольної Війни і заради України, бо вона у нас одна. Слава Нації! Смерть ворогам!

Джерело: Назар Приходько

 

1 КОМЕНТАР

  1. А как по мне то эти 18% не кто иные как баламуты и горлопаны которые и мутят все время покой и мир в Украине.

Comments are closed.