Назар Приходько, журналіст і волонтер

В Україні вже цьогоріч планують створити ще одне міністерство – Міністерство у справах ветеранів, за хорватською моделлю. І здавалося б – от воно! Нормальне рішення, яке покликано покращити соціальний та правовий захист наших Захисників, яке буде спроможним у відстоюванні кожного окремо взятого випадку, якби не одне але.

Про створення відповідного міністерства заявив Олександр Трет’яков, нині депутат від БПП, один з ну дуже «любих друзів» Ющенка, людина з вкрай мутною біографією… Останнє, чим запам’ятався Трет’яков широкому загалу, це його візит разом з іншим БППшником Загорієм під Феофанію, де він усіляко намагався не допустити вивозу Насірова до суду.

Зараз він очолює комітет ВРУ у справах ветеранів, але чомусь мені здається, (підказали, що небезпідставно), що Міністерство створюватимуть саме під нього, а оце, товариство – хлам повний. Тому тільки контроль з боку Нації (громадянського суспільства), пропозиції кандидатур на міністерське крісло, які, переконаний мають бути лише СПРАВЖНІМИ Ветеранами Національно-Визвольної Війни. Запропонували Андрія Мамалигу омбудсменом, знайдемо і для цієї посади.

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ