Назар Приходько, журналіст і волонтер

Щодо сьогоднішньої акції до Дня народження Тараса Григоровича.

Людей зібралося близько двох тисяч. Як просто Кияни-Патріоти, шанувальники творчості Шевченка, так і представники різних політичних сил:

Рух «Справедливість» Валентина Наливайченка, «Патріот» Миколи Голомші, УНА-УНСО, РНС Саакашвілі (без прапорів), Українська Патріотична Альтернатива (моральні авторитети: Павличко, Филипчук, Мовчан) та духовенство на чолі зі Святішим Філаретом.

Все йшло добре, до поки не трапилась дивна та ганебна подія водночас: одразу після виступу Валентина Наливайченка до нього підійшли люди з повісткою до ГПУ… От прямо так, під Шевченком, в День народження Шевченка… Це все робиться тільки через страх, страх за свої крісла, посади та майно. Влада продовжує агонізувати, дедалі більше скочуючись у часи РАННЬОГО «кучмізму». Ми це бачили нещодавно, зокрема, по намаганням депутатів від БПП перешкодити НАБУ вивезти Насірова.

Зібравшись знову з силами – мітинг продовжився. Оратори все говорили правильно: так, потрібна Національна ідея, так, потрібна зміна системи «кучмізму», (саме на цьому наголосив перший заступник Голови Проводу УНА-УНСО Ігор Мазур «Тополя», який, до речі, сьогодні відзначає сумну річницю кульмінації акції «Україна без Кучми», коли його, Миколу Кап’юка, та ще 16 УНСОвців було заарештовано і вони відсиділи від 2 до 4-х років), так йде «рошенізація країни», про що сказав Олександр Доній і потрібна єдина помісна Православна Церква, про що говорив Георгій Філіпчук. Але треба до цього йти цілеспрямовано, а головне – спільною колоною, тож, принаймні домовились координувати дії. Вірю, що на нашому шляху відкривається СПРАВЖНЯ можливість щось в цій країні змінити на краще!

А завершу я так:
«Світе тихий, краю милий,
Моя Україно,
За що тебе сплюндровано,
За що, мамо, гинеш?
Чи ти рано до схід сонця
Богу не молилась,
Чи ти діточок непевних
Звичаю не вчила?»
Ми маємо зупинити руйнацію Держави і цілеспрямовану кампанію по винищенню Нації. Вірю, знаю – можемо. Разом – переможемо!

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ