Назар Приходько, журналіст і волонтер

В одному з нещодавніх інтерв’ю, я сказав, що Порошенко виконує не передвиборчі обіцянки, а революційні вимоги. Безвіз – одна з них.

Багато хто питає: «а що ж тепер виконуватиме Президент?». А я скажу: тепер, ми маємо тиснути, чавити і бити його ногами, аби він почав виконувати передвиборчі обіцянки. «Тисячу гривень на день», «страхування життя солдата на 1 мільйон гривень», ну і головне – «завершення «АТО» за «максимум тиждень». Так? Так. Тим більше, що він сказав одному з учасників його передвиборчого мітингу: «запиши, з 25-го травня цього року» у 2014-му.

Не можна дозволити йому і далі їздити на здичавілому популізмі. Занадто це затяглось, в тому числі – через нас з вами. Час рішучих дій з нашого боку. Не виконає у встановлені нами терміни – імпічмент організуємо, це, до речі, дуже навіть цивілізована процедура. Мобілізуймо сили, і працюємо, працюємо, працюємо. Політика, це набагато ширше за сторінку у Фейсбуці чи Твіттері. Змогли на Революції – зможемо і зараз. Нитиків прошу не коментувати.

Джерело: Назар Приходько

3 КОМЕНТАРІ

  1. По суті автор має рацію. Обіцянки необхідно виконувати. Якщо вони не виконуються то це просто обман.

  2. Дуже “крутий” хлопець.
    Поїдь у зону АТО і запропонуй “бити ногами” головнокомандуючого (командира).
    Штани тобі вже не знадобляться.

Comments are closed.