Назар Приходько, журналіст і волонтер

Ну, що: «Іншу Україну» Саакашвілі закрили. Ну, не міг Петро Олексійович зтерпіти пісню про «Шоколадну дупу» у виконанні снайперки «Рисі» на передостанній передачі. Ну, не міг. Все ж таки нам до американської, французької, британської традиції свободи слова – як до Марсу рачки.

Паралельно з цим на молоді рухи, які на 90% складаються з нових облич, йде адміністративний тиск, Мін’юстом реєструються клони, як у випадку з фейковими «Блоком Міхеїла Саакашвілі» та «Блоком Валентина Наливайченка» на противагу «Руху Нових Сил» та «Руху Валентина Наливайченка Справедливість». Представникам молодих рухів та партій ВКРАЙ ВАЖКО пробитися на ефіри центральних телеканалів і вони затиснуті між вибором: ходити на щось типу 112 чи NEWSONE, або не ходити нікуди.

І все це на фоні канонади дострокових парламентських виборів, які з вірогідністю 99% відбудуться восени, що свідчить про те, що Ліксєїчу та його оточенню страшно. Вони розуміють, що одна каденція – це їхня стеля, бо Нація все бачить і документує, все розуміє і пам’ятає, і, розчарувавшись, шукає альтернативу, яка, безумовно, є у вищеперерахованих і не тільки силах.

Але тут є дуже важлива деталь: якщо молоде покоління, інтеліґенція та представники середнього класу не потребують телевізора, бо давно орієнтовані на Інтернет, то представники робітничих професій та пенсіонери, які в принципі складають виборчий кістяк, зорієнтовані на телевізор. І Петро це знає.

Я поки не готовий дати вичерпну відповідь на питання «що робити», але я прекрасно усвідомлюю хто винен. Хочу щоб це зрозуміли всі і на парламентських виборах перестали «вестись» на популізм, а шукали нові обличчя, читали програми та ідеологічні засади, врешті знайшовши в собі дорослого виборця, а не 26-ти річного інфантила, який за багатьох робив вибір від 1991-го року, коли Президентом став Кравчук, потім Кучма, потім він «образився» на Ющенка, і взагалі прийшов Янукович, а потім наляканий відсутністю тата, поквапився обрати його собі в один тур.

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ