Назар Приходько, журналіст і волонтер

Спочатку Чорновол на Блокаді, сказала Ветерану Національно-Визвольної Війни «Путін твій шеф», тепер Барна каже іншому Ветерану «Таке лайно як ти, не може бути виборцем по суті».

Слухайте ви, «постмайданна влада», дуже скоро ми вас буде тупо пиз.ити. Тупо і страшно. Тоді, на буремних Майданах Революції, саме ВИ на чолі з нинішнім Президентом зупиняли нас, аби ми не чинили насильство по відношенню до регіоналів, тепер ми бачимо для чого – для того, аби вони прийшли до Порошенка на інавґурацію, для того, аби вони в потрібний момент давали голоси, для того, аби на їхньому фоні подекуди виглядати краще, політично вигідніше… Так до цього всього, ви ще й зневажаєте нас публічно!

У нас відкрилися очі давно, та була одна проблема – наша розрізненість, до якої ви доклали чи ненайбільше зусиль. Та полуда з очей потихеньку злітає, і все більше і більше людей розуміють, що в принципі – ви ні чим не краще, а подекуди навіть гірше, бо регіонали вороги, а ви дедалі більше скидаєтесь на зрадників. І якщо з ворогом не домовляються – ворога знищують, то зрадника просто мовчки прикопують. Готуйтесь.

Джерело: Назар Приходько

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.