Назар Приходько, журналіст і волонтер

Знайдено законне рішення, ЯК надати Україні летальну зброю зі США. Для цього необхідно змінити статус України з партнера на ОСНОВНОГО союзника поза НАТО, і тоді – будь ласочка вам.

Одразу заспокою тих, кому «все і зараз»: для цього нинішній Міністр оборони США Джеймс Метьюз має оголосити про це. Цей формальний крок дозволить розширити рамки та закріпить пріоритетність безпеки та усілякої допомоги від Штатів в цьому напрямку для України.

Вірю, що на тлі доповіді спецпредставника США по Україні Курта Волкера, який вже зараз виглядає одним з основних лобістів надання нам летальної зброї, плюс, звісно, нові потужні санкції, ПІДПИСАНІ Трампом попри зойкіт зрадарів та порохоботів, а також враховуючи дуже ймовірне позбавлення Росії права проведення ЧС-2018 з футболу, в силу порушення нею прав людини – це рішення не забариться.

Також з підписанням санкцій нам, Українцям, необхідно відстежувати ситуацію та розвиток подій навколо КНДР, адже ця найзакритіша країна світу є сусідом Росії, так само як і Росія має ядерну зброю, і так само проводить зовнішню політику – банальним бандитським шантажем. У Штатів дедалі більше уривається терпець і питання лише в тому, на кому вони потренуються – на РФ чи на КНДР, адже в даному випадку розмір точно немає значення – важливий результат.

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ