Назар Приходько, журналіст і волонтер

Про США та КНДР.

Останні розклади такі: Пончік розробляє сценарій ракетного удару по острову Гуам, заморській території Штатів, де розташована їхня військова база.

Самі США, в цей час, роздумують над сценарієм превентивного удару по стратегічним військовим об’єктам КНДР. Люди Пончіка заявляють, що в такому разі – вони шандарахнуть по столиці Південної Кореї Сеулу, де живе близько 10 мільйонів мешканців.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс на цю погрозу заявив, що в такому разі, кількість жертв цієї війни сягне катастрофічних масштабів, і закликає Пончіка не вимахуватись, і наголошує, що США ПОКИ ЩО говорять дипломатичними методами. Оце от ПОКИ ЩО – нічого хорошого для Пончіка не віщує.

Тим часом Трамп, окрім обіцянок, що КНДР відчує на собі таке, «чого світ не бачив» – виступає за відродження Японської армії. Хто не знає, після Другої Світової японці лишились без неї, й армію замінили щось типу сил самооборони Японії. Плюс, до 1945-го року, Корейський півострів входив до складу Японської Імперії.

Кремль теж не спить: за даними з певних розвідувальних джерел, саме Путін підштовхує Пончіка до удару по Гуаму, аби відволікти США від України та Сирії, ще й на тлі навчань «Запад-2017» у Білорусі, які розпочнуться у вересні, і з великою долею ймовірності – призведуть до анексії нашого північно-західного сусіда.

На фоні цього, зойкіт європолітиків на чолі з Меркель про «мирний діалог» – виглядають жалюгідно і вкторе підкреслюють глибоку цивілізаційну кризу всередині ЄС.

Так що запасаймось пончиками, ой тобто попкорном і спостерігаємо. Буде цікаво!

Джерело: Назар Приходько

1 КОМЕНТАР

  1. Ситуацію автор змалював реально і зрозуміло , от тільки боюсь буде не до поп корму , якщо не пересилить здоровий глузд .А розпочинати 3 світову війну , яка для землян може стати останньою дуже не хочеться.Кращий варіант – пухляка на електричний стілець і правління в КНДР до виборів представниками ООН .

Comments are closed.