Назар Приходько, журналіст і волонтер

Навздогін ватно-дебільному Бужанському, який обізвав журналістку НВ Ольгу Духнич «тупой овцой», до зневажливих висловлювань щодо журналістів приєднався апологет режиму Януковича, так часто цитований певним сеґментом електорату «СН» – Андрій Портнов.

Що я хочу сказати як журналіст:

Янукович казав «Я Вам не завидую» Мустафі Наєму. Де Янукович? Отож.

Порошенко казав «Дорогенька» Марині Баранівській. Де зараз Порошенко? Отож.

Бужанський і Портнов просто ПЕРЕВЕРШИЛИ «папєрєдніков» АБСОЛЮТНИМ хамством по відношенню до журналістського середовища чим, вважайте, вже почали рити собі могилу. Я дотримав слова і медійно бойкотував Богдана тиждень після того, як той відверто покепкував з нас своєю «заявою про відставку». Тут бойкотом не обмежиться. Я знаю, про що кажу. Так що готуйтесь обидва.

Що я хочу сказати як блоґер:

І Бужанський і Портнов – два ватних х*є*оса, які думають, що схопили Бога за бороду, насправді ж, цими заявами, вони схопили одне одного за яйця і стискають. ДУЖЕ скоро обидва відчують такий біль, ніби як їм прорядили поміж ніг із залізного носака.

Журналісти будуть підбирати слова пишучи блоґи чи статті про ці ганебні випадки – блоґери не будуть. Плюс, у блоґерів немає господарів, босів, шефів. Викладемо все, що можна і не можна. Так що готуйтесь, барани. Готуйтесь жерти гімно з лопати.

Джерело: Назар Приходько