Назар Приходько, журналіст і волонтер

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані вважає, що новообраний президент України Володимир Зеленський має очиститися від «прилипайлів з минулого і кримінальних олігархів – Ігоря Коломойського та інших».

І от знаєте, хоч я і проти БУДЬ-ЯКОГО іноземного втручання у внутрішньополітичні справи України – не можу не погодитись із Джуліані.
Пам’ятаю, як доволі поважні блоґери та експерти писали, що обираючи Зеленського, ми обрали «чисту дошку», на якій самі зможемо писати. Згоден – ми маємо писати сенси і змісти. Нової якості, формації, сучасності.

Втім, лише профан, ну або ж людина ну ЗОВСІМ далека як від внутрішньої, так і від зовнішньої політики не бачить помилок, які робить Зеленський.

Наприклад телефонна домовленість про зустріч з Президентом Молдови Ігорем Додоном. Ну, ЯВНО пропутінський, токсичний, ВАТНИЙ політик, який чи не єдиний з усіх постсов’єтських лідерів їздить на паради 9-го травня до Москви, який усіляко підтримує зближення Молдови з Росією… НУ, З КИМ ЗУСТРІЧАТИСЬ?

Ну або ж загравання з Пінчуком і Хорошковським. Ну, як це так? Яке ж це нове бачення Української політики? І таких прикладів ще декілька. Тому, відверто заявляю: якщо ми обрали «чисту дошку», то давайте писати на ній грамотно, чітко, фахово та осмислено. Писати нову якість, нову сутність, нові парадигми, а не вчергове переписувати «кучмівські коспекти багатовекторності» з відверто корупційним та безідеологічним присмаком.

Джерело: Назар Приходько