Назар Приходько, журналіст і волонтер

«Закон о языке нужно отменить и принять нормальный закон. Это первый шаг для отмены войны», – Шефір на «Право на владу».

Я одразу після інавґурації сказав наступне: більшість обрала – нам контролювати. Так от: питання війни, мови, віри, європейської та євроатлантичної інтеґрації – ревізії НЕ підлягають! Хто посміє підняти руку чи відкрити рот на ці питання – може або залишитись без руки, або закрити рота навічно.

Я тобі «отменю», бл.дь, я тобі «отменю»! Певне крило в оточенні Зеленського настільки вже зає.ало своєю «замирской» риторикою, що сил нема. Всі оці от «Путин что, маньяк?» – да, маньяк, бл.дь! Нелюдь, яка хоче перевершити Сталіна в питанні не тільки терміну перебування на кремлівському «троні», а й у питанні поневолення Народів!

А знаєте, що є одним з перших етапів поневолення? Відібрати у народу, який зібрався поневолити, його МОВУ!

Я за очищення влади, я ЗА певні політичні розправи над попередниками, бо є за що, але ідентичність, самобутність, унікальність та духовність Нації я чипати не дозволю, навіть «під соусом» «отмены войны». Нам війну не «отменять» треба, а вигравати! І якщо Шефір цього не розуміє – пішов він нах.й, поки що з влади, а там подивимось.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Назар Приходько