Назар Приходько, журналіст і волонтер

Щодо Президентських амбіцій екс-мера Глухова Мішеля Терещенка.

Я маю честь знати цю Людину особисто. З його дружиною Оленою ми взагалі спілкуємось як старі-добрі Друзі, хоча і бачимось винятково на акціях чи маршах. Загалом, дуже позитивні люди. Проте треба розуміти, що цього замало для того, аби стати Президентом та першою Леді відповідно.

Безумовно, у пана Мішеля є дуже багато якостей, які дозволяють йому називатися професіоналом, позиціонувати себе як переконаного європейця і взагалі – вигідно виглядати на тлі багатьох кандидатів на найвищу Державну посаду.

Але, але… Чи не нагадати вам ситуацію із Саакашвілі? Давайте бути чесними з собою насамперед. Широкі верстви населення не сприйняли його тому, що він «не наш», а не через політичну діяльність. Так? Так… Фактично, Мішель для цих же широких верств – такий самий чужий, як і Міхеїл.

В широкому розумінні, наш Народ й досі перебуває в парадигмі совкового мислення та ставлення до життя. Мішель сповідує АБСОЛЮТНО інші цінності та має кардинально інший менталітет. Чи знає про це він сам? Впевнений, що так. Тому в мене питання: навіщо цей похід? Для чого?

Сподіваюся, що незабаром ми почуємо відповіді саме в такому ключі. А поки що – я бажаю йому успіху в нелегкій справі ламання стереотипів.

Джерело: Назар Приходько