Назар Приходько, журналіст і волонтер

Поговоримо про кадри на місцях?

Це – Роман Реведжук. Кандидат в депутати по 89-му одномандатному округу (Снятинський район Івано-Франківської Області). Самовисуванець.

Окрім всього цього, він, разом із сумновідомим Мирославом Олешком, є співзасновником «РУХ 25%», що, чесно кажучи багато про що говорить, але давайте розберемо не партійну, чи якусь іншу політичну приналежність, а те – що за людина балотується у завжди Патріотичній, ба навіть Націоналістичній Галичині.

Як вам друга світлина, шановні? А це, між іншим, акредитація Романа станом на 2014 рік. Показово? От і я так думаю. Але це – ДАЛЕКО не все. Ще під час Революції Гідності Реведжук проявив себе як відвертий провокатор: намагався потрапити на 5 та 6 поверх Профспілок, волаючи, що він «журналіст», провокуючи охорону… А хто забув – на 5 поверсі базувався Правий Сектор, а на 6 – одна з найчисельніших сотень Самооборони Майдану – Сотня «Медведів» (11-а). Коротше – його викинули звідти за вухо, в прямому сенсі слова, ще й вирвавши сережку. Він образився і пішов до КМДА. Ну, там справу Профспілок довершили остаточно ;)

Далі, в житті Реведжука вже згаданий епізод з поїздками до т. зв. «ДНР», а потім – його пригріла АП Петра Порошенка. Ну, напевно попередня адміністрація відчувала слабкість до «униженных и оскорбленных». Реведжук став пропагандистом Порошенка. При цьому, він не забував своїх «кривдників» з Майдану і в буквальному сенсі переслідував їх, знімав провокативні стріми, перекручував факти… Коротше – типова медіабл**ь, як полюбляли називати медіаопонентів порохоботи.

Своєрідним апофеозом його публічної діяльності стало інтерв’ю порошенківському телеканалу «ПРЯМИЙ», де він порівняв євреїв і ж*дів. Він представив єврейську національність, як небезпеку перед суспільством. Багато хто побачив у словах журналіста упереджене ставлення до єврейського народу….

Отакий от кандидат, який називає себе «слугою народу» – якого Рома? Якого?

Джерело: Назар Приходько