Назар Приходько, журналіст і волонтер

Павло Клімкін пристав на пропозицію Андрія Куркова провести альтернативний «Безсмертний полк», де за задумом люди нестимуть портрети загиблих на фронтах Національно-Визвольної Війни, зниклих безвісти в Криму і на Донбасі активістів та просто мирних мешканців…

Ідея письменника Андрія Куркова, який є найпопулярнішим в світі Українським письменником як за рівнем продажів так і за кількістю мов якими перекладено його твори – чудова. Проте у мене питання не до нього, а до Павла Клімкіна. А пристати на пропозицію заборонити «Інтер» Ви не хочете?

Адже ЗНОВУ, рік за роком, саме ця медіапомийка розкручує питання проведення «Бессмертного клопа» саме за РОСІЙСЬКИМ сценарієм, фактично провокуючи зіткнення, а там і до кровопролиття недалеко.

Ви, як, сподіваюся, фаховий дипломат, маєте розуміти, що подібні заклики є не тільки медіадиверсією, а й розпалюванням ворожнечі на догоду країні-агресору. Тому, як очільник МЗС, Ви б мали ПЕРШИМ почати бити в набат ще декілька років тому. Ви цього не зробили, але починати ніколи не пізно. Станьте на бік прогресивної громадськості – збережіть репутацію, чи принаймні її залишки.

Джерело: Назар Приходько