Антикорупціонери стверджують, що у відвідинах Насіровим інавгурації Трампа немає порушень

Національне агентство з питань запобігання корупції не знайшло порушень у діях екс-очільника Державної фіскальної служби Романа Насірова під час відвідування ним церемонії інавгурації президента США Дональда Трампа. Про це свідчить офіційна відповідь НАЗК, передає Економічна правда.

«Встановлено, що Насіров, перебуваючи в основній щорічній відпустці з 17 по 24 січня під час візиту до США 20 січня за запрошенням друзів, у тому числі громадян США, відвідав церемонію прийняття присяги президентом США Дональдом Трампом», – ідеться у документі.

«Дослідивши отримані матеріали та інформацію з відкритих джерел встановлено, що Спільний комітет інавгураційних церемоній Конгресу США видав близько 250 тисяч безкоштовних квитків на відвідання інавгурації Трампа, які в подальшому через сенаторів, конгресменів і представників партій були безкоштовно розповсюджені серед громадян США», – зазначили у відомстві.

Нагадаємо, у лютому 2017 року міністр фінансів України Олександр Данилюк звернувся до НАЗК з проханням проаналізувати поїздку Насірова до США на інавгурацію президента. За словами урядовця, екс-глава ДФС не погодив своєї відпустки з Мінфіном і прем’єр-міністром, що є грубим порушенням.

При цьому Данилюк підкреслив, що відвідування інавгурації президента у США коштує близько 250 тисяч доларів.

Читайте: Насіров може постати перед судом Британії