Раніше міністр МВС Аваков заявив, що виступає за закриття російського «Сбєрбанку» в Україні

Нацбанк України ініціюватиме перед РНБО питання щодо застосування санкцій до дочірнього банку «Сбєрбанку Росії» в Україні – ПАТ «Сбербанк» у разі підтвердження інформації про обслуговування фінустановою власників «паспортів» ОРДЛО. Про це повідомляє прес-центр НБУ.

«У разі підтвердження цієї інформації, НБУ ініціюватиме перед РНБО питання щодо застосування санкцій до дочірнього банку «Сбербанку Росії» в Україні – ПАТ «Сбербанк», – йдеться у заяві.

Нагадаємо, що, відповідно до статті 5 Закону України «Про санкції», рішення щодо застосування санкцій щодо окремих юридичних осіб ухвалюються РНБО та запроваджуються указом Президента України.

Як відомо, російський «Сбєрбанк» заявляє, що розпочав обслуговування в своїх відділеннях клієнтів, які надають паспорти самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».

7 березня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що виступає за закриття російського «Сбєрбанку» в Україні та вимагає швидких санкцій до нього з боку НБУ. За його словами, не може вести роботу в Україні банк, що підтримує засуджене світовим співтовариством визнання «документів», які видають бойовики.

Раніше президент РФ Путін підписав указ про визнання на території РФ документів, що їх видали громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на територіях Луганської та Донецької областей, окупованих проросійськими бойовиками.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ