Ім’я Олександра Грановського пов’язують ще з одним банком, який нинішнього року був визнаний неплатоспроможним – ПАТ «Платинум банк»

Національний банк України 27 квітня вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ «Фінбанк». Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Центробанк уточнює, що 99% вкладників фінустанови отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їхній розмір не перевищує гарантовану суму в 200 тисяч гривень.

За даними НБУ, станом на 1 січня 2016 року Олександр Грановський володів 79,6573% акцій, Олександр Мамонтенко і Сергій Барков мали по 9,9571% акцій кожен. Станом на 1 жовтня 2016 року «Фінбанк» займав 63-е місце (672,983 млн грн) серед 100 діючих у країні банків.

7 квітня Нацбанк відніс «Фінбанк» до категорії неплатоспроможних.

«Фінбанк» був заснований у 1990 році в Одесі як філія російського «Фініст». З 1993 року – самостійна фінансова установа. Розмір статутного капіталу – понад 185 млн гривень.

До речі, ім’я Олександра Грановського пов’язують ще з одним банком, який нинішнього року був визнаний неплатоспроможним – ПАТ «Платинум банк». Втім, сам бізнесмен цю інформацію заперечує.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова пропонує банкам, які не в змозі докапіталізуватися, добровільно здати ліцензію.