97% усіх вкладників фінустанови отримають свої вклади у повному обсязі

Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію публічного акціонерного товариства «Платинум Банк». Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію фінустанови ухвалили на підставі звернення Фонду гарантування вкладів.

«Платинум Банк» віднесли до категорії неплатоспроможних 10 січня 2017 року відповідно до вимог статті 76 Закону України «Про банки та банківську діяльність».

Як інформував НБУ, 97% усіх вкладників ПАТ «Платинум Банк» отримають свої вклади у повному обсязі, оскільки їхній розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму в 200 тис. грн.

Станом на 10 січня 2017 року фізичними особами-власниками істотної участі у «Платинум Банку» є Борис Кауфман та Григорій Гуртовий.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Генпрокуратурі підозрюють, що Фонд гарантування вкладів фізосіб у змові з керівництвом НБУ навмисно знецінює активи ліквідованих банків, щоби розпродати їх підконтрольним особами у рази дешевше за ринкову вартість. Ще одну протиправну схему Нацбанк використовує для доведення банків до штучного банкротства.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ