Літаки Bravo Airways неодноразово потрапляли в аварійні ситуації

Український літак компанії Bravo Airways, що прямував зі Львова до Анталії, розвернувся в повітрі та екстрено приземлився в Одесі.  Про це повідомляє Львівський портал.

Літак здійснив вимушену посадку в Одесі через технічні причини.

«Деталі інциденту поки не відомі, але 20-25-річні корита, на яких возять наших туристів, мають здатність ламатись, це не дивно», – йлеться у повідомленні Aviastop у Facebook.

#LWO #Львів #BravoAirwaysВ ОДЕСУ замість АНТАЛІЇ! Щойно рейс Львів-Анталія Bravo Airways розвернувся в повітрі і…

Gepostet von Aviastop – Все про дешеві подорожі. am Mittwoch, 7. August 2019

До слова, літаки, що належать компанії Bravo Airways, неодноразово потрапляли в аварійні ситуації. Торік лайнер компанії зробив екстрену посадку в Борисполі. Як пишуть туристи, причиною посадки була відмова системи навігації та проблеми з електрообладнанням. Також потім стало відомо, що той самий літак вже потрапляв у подібну аварійну ситуацію, проте продовжував перельоти. Також у 2018 році літак цієї авіакомпанії під час посадки викотився на ґрунт. Причиною аварії було несправне шасі. Після інциденту літак утилізували.

Відео екстремальної посадки літака компанії Bravo Airways у червні 2018 року:

У реєстрі авіакомпанії Bravo Airways є 4 літаки 1990-1992 років виготовлення. Найстарішому борту Boeing 737-500 29 років, а найновішому – 27. Середній вік аерофлоту компанії – 28 років.