Чорниця чудово бореться із сонливістю, запамороченням і апатією

Не витрачаючи великих коштів, ви можете із задоволенням ласувати продуктами, що чудово заряджають енергією. Отож, відомий дієтолог Кері Ґлассман у статті для Prevention назвала сім продуктів, які додають сил та енергії.

Чорний шоколад. Шоколад із вмістом какао не менше 80% – чудове джерело енергії. У ньому міститься велика кількість антиоксидантів і низький вміст цукру. Для того, щоб отримати максимальну користь від продукту, вам вистачить скуштувати всього 2-3 шматочки.

Імбир. За словами Ґлассман, ефірні олії, які містяться в імбирі, допомагають позбутися від апатичності і млявості. Крім того, цей продукт насичений вітамінами та амінокислотами, що допомагає підвищити імунітет та покращити травлення.

Цитрусові. Усім відомо, що в цитрусових міститься багато вітаміну С, проте не всі знають, що такий склад фруктів зміцнює нервову систему і заряджає організм енергією. У ранковий раціон слід додати апельсини, лимони і грейпфрути.

Мигдаль. Горіх теж багатий антиоксидантами і фосфором, що сприяють хорошій розумовій діяльності та зміцнюють нервову систему. Крім того, він покращує сон і травлення.

Гарбузове насіння. Дієтолог пояснила, що в гарбузовому насінні міститься магній, залізо, кальцій, білок та інші вітаміни і мінерали, які в комплексі підвищують працездатність. Також, як і попередні продукти, насіння гарно впливає на травлення і нервову систему.

Чорниця. Ці ягоди чудово сприяють підвищенню мозкової активності, а також бореться із сонливістю, запамороченням і апатією.

Гранат. У ньому міститься кальцій, магній і калій, які відіграють важливу роль у хорошому фізичному і моральному самопочутті. Гранат наповнює енергією, підвищує опірність до інфекцій, збуджує апетит.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ