За словами Зеленського, прем’єрміністром має стати «гуру економіки»

Президент Володимир Зеленський заявив, що майбутній прем’єрміністр повинен бути професійним економістом, а не політиком. Про це пише Главком.

За словами Зеленського, кандидат на посаду голови Кабміну не має  бути колишнім прем’єром чи лідером фракції.

«Я би хотів, щоб це була абсолютно незалежна людина, яка ніколи не була ні прем’єром, ні спікером, ні лідером якоїсь фракції. Я бачу таку людину. Чесно вам скажу, проводжу вже консультації, говорю. Не знаю наскільки я маю на це право, але хочу мати бачення», – зазначив глава держави.

Пізніше, під час оголошення результатів екзит-полів, Зеленський прокоментував можливість призначення голови партії «Голос» Святослава Вакарчука прем’єрміністром: «Мені здається, що питання прем’єр Вакарчук чи ні, це питання до Вакарчука, оскільки це велика відповідальність».

Також він додав, що цю посаду має отримати «гуру економіки».

Натомість лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час голосування до ВРУ заявила журналістам, що «готова до дій»: «Ви обираєте наступного прем’єра, голосуючи за майбутнє країни. Сьогодні ніхто не знає, хто буде прем’єром. Тільки від вашого голосу це залежить. Але наша команда готова братися за роботу».

Наживо. Голосую за Україну! Сьогодні все залежить від голосів кожного з вас.

Gepostet von Юлія Тимошенко am Sonntag, 21. Juli 2019

Читайте: «Мама Стіфлера»: у Мережі глузують з реклами Тимошенко