На даний момент стан 64-річного педагога стабільний

У спеціалізованій школі №94 «Елледа» в Києві учень восьмого класу побив стільцем і порізав ножицями вчительку інформатики. Поліція порушила кримінальне провадження. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Причиною такого вчинку стало те, що підліток не витримав навчального навантаження.

За фактом інциденту порушено провадження за частиною 1 статті 121 (умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.

Варто зазначити, що хлопець ще не досяг віку, з якого настає кримінальна відповідальність за такий злочин. Поліція пояснює, що саме тому його не можна розглядати як суб’єкт злочину. Щодо нього можуть бути застосовані примусові заходи виховного характеру. Чи притягувати його до таких заходів, вирішить слідство і суд.

Наразі сам хлопець перебуває у шоковому стані в лікарні.

Як повідомлялось, восьмикласник ударив жінку стільцем по голові, а потім почав наносити їй поранення ножицями. Постраждалій від агресії вчительці інформатики 64 роки. Наразі вона в лікарні.

За словами лікарів, у потерпілої травма серйозна, однак загрози життю вже немає. У неї була травма грудної клітини. Також постраждала голова – у жінки діагностували черепно-мозкову травму. На даний момент стан пацієнтки стабільний. Медики припускають, що період реабілітації може зайняти близько місяця. Також лікарі планують на наступному тижні перевести вчительку з відділення політравми на амбулаторне лікування.

За жінкою, крім медиків, доглядають дві дочки. Однак, сама вчителька і її родичі від коментарів відмовляються.