На летовищі Запоріжжя авіарейси скасовані до 22 квітня

В аеропортах Дніпра, Запоріжжя та Харкова затримується та скасовується низка рейсів. Причиною є негода, що вирує в Україні. Про це інформує УНН.

У міжнародному аеропорту «Дніпропетровськ» затримують на відправлення два рейси у Київ, а на прибуття – один рейс з Відня та два рейси з Києва.

На летовищі в Запоріжжі ранкові вильоти були здійсненні за розкладом, однак два рейси з Мінська аеропорт не прийняв.

За словами керівництва КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», позаяк основна смуга закрита на ремонт, деякі рейси обслуговували із запасної ґрунтової злітно-посадкової смуги: «Зараз вона розмокла, тому ми були вимушені закрити авіарейси до 22 квітня. Ще вчора ми лише випускали літаки, на посадку не приймали. А з сьогоднішнього дня закрили смугу в обох напрямках».

У Міжнародному аеропорту «Харків» також скасували два рейси на виліт – до Києва (Бориспіль) та до Стамбула. Також скасовані два рейси на приліт – з Кутаїсі та Стамбула.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Україна долає наслідки негоди. На території Херсонської, Полтавської, Запорізької областей дорожнє покриття місцями засніжене.

У свою чергу, Державна служба з надзвичайних ситуацій знову попереджає про погіршення погодних умов на всій території України.

У зв’язку з вторгненням арктичного повітря з 19 по 22 квітня очікується холодна погода: вночі заморозки у повітрі 0-5°, на поверхні ґрунту 3-8°, температура вдень коливатиметься від 2 до 9 градусів тепла.

У південних, східних та більшості центральних областей очікується дощ з мокрим снігом, місцями сильні опади, пориви вітру 15-22 м/с.

Укргідрометцентр прогнозує потепління з 23 квітня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ