Омелян закликає водіїв бути обережними на дорогах

Через аномальні погодні умови з початку доби в Україні загинули семеро людей. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«За півдоби через аномальні погодні умови і порушення правил руху вже загинуло 7 людей. Ще більше травмовано», – зазначив міністр.

При цьому він закликав громадян, які проживають у регіонах, де наразі складні погодні умови, утриматися від поїздок на власних автомобілях, особливо якщо вони вже на «літніх колесах».

Також Міністерство інфраструктури просить водіїв бути особливо обережними під час кермування, дотримуватися швидкісного режиму та правил дорожнього руху.

За півдоби через аномальні погодні умови і порушення правил руху вже загинуло 7 людей.Ще більше травмовано.Велике прох…

Geplaatst door Volodymyr Omelyan op woensdag 19 april 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Україна долає наслідки негоди. На території Херсонської, Полтавської, Запорізької областей дорожнє покриття місцями засніжене.  В аеропортах Дніпра, Запоріжжя та Харкова затримується та скасовується низка рейсів.

За словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, ситуація у східних областях України, де понизилася температура, контрольована.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ