Площа загоряння становить 0,5 гектара. На місці працюють 20 рятувальників

Неподалік від Рівного загорілося міське сміттєзвалище. Про це повідомила прес-служба Головного управління ДСНС в Рівненській області.

Сигнал про спалах пожежники отримали о 4:45 ранку 25 червня.

До ліквідації пожежі залучили три машини і 18 рятувальників. Ще дві машини і чотирьох працівників надало міське комунальне підприємство, на балансі якого перебуває звалище.

Зараз площа пожежі становить 0,5 гектара.

«Наразі проводяться всі необхідні заходи для якнайшвидшої ліквідації пожежі», – запевнив Дмитро Мельник.

Ліквідація пожежі на сміттєзвилищі на території Шпанівської сільської ради

Станом на 07:22 пожежа на території сміттєзвалища, що знаходиться на території Шпанівської сільської ради локалізована.Розповсюдження вогню не має. Проводяться заходи по повній ліквідації. Рятувальники проводять моніторинг ситуацї з повітря за допомогою квадрокоптера.Ситуація під контролем.Нагадаємо, що сьогодні 25 червня о 04:45 на спецлінію "101" надійшло повідомлення про загорання сміття на полігоні сміттєзвалища на території Шпанівської сільської ради, яке належить КАТП-1728. Площа пожежі становить 0,5 га. Площа сміттєзвалища 21,15 га. Від Головного управління ДСНС України у Рівненській області залучено 3 одиниці спецтехніки та 18 чоловік особового складу рятувальників. ВідКАТП-1728 2 одиниці спецтехніки та 4 працівника.

Gepostet von Головне управління ДСНС у Рівненській області am Montag, 24. Juni 2019