Водночас політик заявив, що не має президентських амбіцій

Колишній президент Грузії та лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі не проти очолити Кабінет Міністрів України. За його словами, на посаду президента він не претендує, пише Дзеркало тижня.

«Я готовий взяти відповідальність в нормальному уряді України однозначно. Я ніколи не буду балотуватися ні під яким соусом у президенти України», – запевнив політик.

В ефірі одного з українських телеканалів Саакашвілі висловив переконання, що на посаду президента можуть претендувати лише українські громадяни, які народилися в Україні.

«Я прожив більше 13 років в Україні. Президентами мають бути українці зі стажем, а в уряді можуть працювати різні люди в залежності від потреб України», – пояснив він.

За словами Саакашвілі, президент України Петро Порошенко раніше пропонував йому посаду прем’єр-міністра, на що той відповів категоричною відмовою.

Нагадаємо,  11 грудня  Печерський районний суд Києва відмовився застосовувати на час розслідування щодо екс-президента Грузії, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Таким чином, суд не підтримав клопотання прокуратури, яка просила про такий запобіжний захід.