«Житомирські ласощі»
На кондитерській фабриці в Житомирі сталися збройні сутички

У ніч на 5 січня на фабриці «Житомирські ласощі» виникла чергова масова сутичка між групою невідомих. Поліція затримала 134 особи і вилучила арсенал зброї. Про це повідомляє МВС.

«На місці події вилучено гранату, травматичні та газові пістолети, патрони та гільзи, ножі, металеві та дерев’яні кийки. Розпочато кримінальне провадження», – йдеться у повідомленні.

В МВС додали, що близько 1:00 до Житомирського відділу поліції надійшло повідомлення від генерального директора ВАТ «Житомирські ласощі» про те, що на території підприємства лунають постріли, а група невідомих намагається увірватися до приміщення фабрики. Поліція встановила, що близько 60 осіб прорвалися на територію фабрики і вчинили безлад.

Поліція припинила зіткнення і намагання невідомих потрапити у приміщення підприємства.

Загалом затримано 134 особи, їх доправили до Житомирського міськвідділу поліції. Серед затриманих – мешканці Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Миколаївської та Харківської областей, 90% з них мають судимості чи є фігурантами кримінальних проваджень.

Розпочато кримінальне провадження. Попередня кваліфікація – хуліганство.

Крім того, о 9:10 до поліції надійшло анонімне повідомлення про мінування підприємства. На місці події працюють служби поліції. Триває евакуація людей із потенційно небезпечної території. Фахівці-вибухотехніки та кінологи проводять обстеження.

Як відомо, протистояння за право контролю над кондитерською фабрикою в Житомирі між нинішніми і колишніми власниками загострилося ввечері 30 грудня 2015 року. У зв’язку із наявністю оперативної інформації про прибуття на підприємство групи невідомих осіб поліція задіяла додаткові сили, щоб уникнути силового розвитку подій.

Увечері 30 грудня акціонери ЗАТ «Житомирськи ласощі» заявили про неможливість потрапити на кондитерську фабрику. Свої права на неї вони підтвердили постановою Вищого адміністративного суду України від 23 грудня 2015 року.

Крім цього, акціонери вже почали інвентаризацію майна. Фабрика була взята під охорону Держслужби охорони і почала планову господарську роботу.

Водночас прес-служба юридичної особи – товариства з додатковою відповідальністю (ТДВ) «ЖЛ» заявила про неправомірність таких дій. Згідно з повідомленням на сайті компанії, Ігор Бойко та Юрій Лещинський є громадянами США. У ТДВ стверджують, що ЗАТ «Житомирськи ласощі» належить лише старе обладнання і «можливість випускати невідому продукцію». Всі бренди, зокрема ТМ «Житомирськи ласощі», зареєстровані на Бойка. Нові бренди – Zhytomir Sweets належать торговому дому Бойка.

Конфлікт між Лещинським та Бойком за права власності на фабрику триває з 2010 року.

Кондитерська фабрика в Житомирі заснована у 1944 році, асортимент налічує понад 250 найменувань. Загальна виробнича потужність підприємства становить 80 тис. тонн продукції на рік, на фабриці працюють 28 виробничих ліній.

4 КОМЕНТАРІ

  1. По 5 років кожному і по 200 тис. штрафу. Тоді народ задумаєтьс я чи варті ті 200 грн.

Comments are closed.