Акція отримала назву RUSBANKOVER

Активісти залили монтажною піною десятки банкоматів російських банків в Україні. У такий спосіб вони заблокували їхню роботу. Про це йдеться у повідомленні на сайті громадянського корпусу «Азов».

«Патріоти по всій країні заблокували роботу десятків банкоматів російських банків, що на третій рік війни з окупантами завдяки НБУ продовжують свою роботу на теренах України. #RUSBANKOVER – такий промовистий теґ зображено на наліпках, якими було заклеєно вітражі та двері банків, а також самі банкомати», – йдеться у повідомленні.

«Монтажною піною активісти залили ці банкомати «від» і «до», аби припинити окупантами надання банківських послуг українцям», – наголошують активісти.

«Національний Корпус» підтримує дану ініціативу, але офіційно не повідомляє, чи причетний він до неї.

«Боротьба патріотів проти російського впливу в українській банківській сфері, яку ми розпочали у січні цього року, триває та буде супроводжуватися також і подібними радикальними діями. Адже коли держава бездіє, своє слово завжди каже народ», – заявляють в «Азові».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 березня українці провели попереджувальну акцію біля «Сбєрбанку» в Києві. Вони обклеїли наліпками головне відділення російського «Сбєрбанку». На них міститься напис: «Увага. Це банк країни-агресора. Він буде закритий. Терміново забирайте свої гроші!».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ