Найхолодніше було 11 липня, коли мінімальна температура повітря під ранок опустилася до +11,5 градуса

Кліматологи столичної обсерваторії імені Бориса Срезневського підбили погодні підсумки. Як повідомляє прес-служба відомства, погода в Києві в липні 2019 року була незвично холодною. Зокрема, у другій половині місяця температура повітря виявилася нижчою за кліматичну норму.

«Незвично холодна, як для середини літа температура повітря другої декади липня виявилась нижчою за кліматичну норму на 1,9°С, що спичинило  зниження температури води у Дніпрі в межах міста 17 числа нижче +20,0°С», – йдеться у повідомленні.

Найхолодніше було 11 липня, коли мінімальна температура повітря під ранок опустилася до +11,5 градуса, а найспекотніше було 1 липня, коли максимальна температура після полудня піднялася до +33 градусів.

За даними спостережень метеостанції обсерваторії, середньомісячна температура повітря липня склала +19,8 і виявився вищою за кліматичну норму лише на півградуса. Прохолоднішим, ніж нинішній, був липень 2000 року – його температура на 0,2°С виявилася нижчою за кліматичну норми.

До слова, на 2 серпня синоптики прогнозують в Україні прохолодну погоду, місцями дощитиме. Зокрема, температура повітря упродовж дня коливатиметься в межах +19… +25 градусів, на півночі і північному сході місцями +17… +22 градуси, на півдні посвіжішає, проте там ще буде тепліше – від +25 до +29 градусів, але спека вже явно ослабне.