Правоохоронці встановили кількох активних учасників події. Наразі вирішується питання щодо затримання п’ятьох із них

У ніч на 20 серпня неподалік станції метро у Голосіївському районі Києва сталася перестрілка. У поліції Києва заявляють, що конфлікт виник між представниками «Муніципальної охорони» і приватної охоронної фірми.

Зазначається, що правоохоронці встановили кількох активних учасників події. Наразі вирішується питання щодо затримання п’ятьох із них. Усі ці люди мають тілесні ушкодження і перебувають у лікарнях під охороною.

У Київській адміністрації розповіли свою версію подій. За словами керівника апарату КМДА Дмитра Загуменного, під час планового обходу Голосіївського парку співробітники КП «Муніципальна охорона» помітили велике скупчення підозрілих осіб у чорній уніформі, які досить гучно щось з’ясовували між собою.  Вони спробували дізнатися причину зібрання, але невідомі особи відповіли лайкою і образами.  Черговий наряд доповів про ситуацію оперативному черговому та своєму керівництву.

На місце прислали два екіпажі групи швидкого реагування.

«Після прибуття патрулів та керівництва, вони почали з’ясовувати обставини конфлікту з присутніми, однак невідомі особи здійснили напад на співробітників муніципальної охорони та відкрили стрільбу з вогнепальної зброї», – розвовів Загуменний.

Він додав, що невідомі також вистрілили у бокове скло однієї з патрульних машин.  Водій отримав поранення голови, його негайно госпіталізували. Старший охоронник чергового наряду отримав ножове поранення стегна.

Нагадаємо, у ніч на вівторок у Києві неподалік станції метро «Голосіївська» виникла сутичка між двома групами осіб із застосуванням травматичної зброї, двоє людей дістали вогнепальні поранення, один – ножове.