Малазійський «Боїнґ» збили зенітно-ракетним комплексом «Бук», що належав 53-тій бригаді ЗС РФ, що базується у місті Курськ

Уряди Нідерландів та Австралії вважають Російську Федерацію відповідальною за катастрофу літака Boeing-777 «Малазійських авіаліній», що сталася в небі над Донбасом 17 липня 2014 року. Про це повідомляють Українські Новини із посиланням на прес-службу уряду Нідерландів.

«Виходячи з висновків Об’єднаної слідчої групи, Нідерланди й Австралія тепер переконані, що Росія відповідає за розгортання установки «Бук», якою збили MH17», – йдеться у заяві.

Нідерланди й Австралія закликають Росію взяти на себе відповідальність і співпрацювати зі слідством, що наразі триває.

Нагадаємо, 24 травня міжнародна спільна слідча група (JIT) з розслідування катастрофи літака рейсу МН17 оприлюднила свої висновки щодо причин авіакатастрофи.

За даними експертів, малазійський «Боїнґ» збили зенітно-ракетним комплексом «Бук», що належав 53-тій бригаді ППО Збройних сил Російської Федерації, що базується у місті Курськ.

JIT складається з поліцейських і судових органів Нідерландів, Австралії, Бельгії, Малайзії та України.

Як відомо, «Боїнґ-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН-17 Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), розбився у Донецькій області 17 липня 2014 року. На облавку перебували 298 осіб – всі вони загинули.

Росія заперечує свою причетність до авіакатастрофи літака авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН-17.