Леонардо за два тижні в Україні вже міг говорити з таксистами і навіть торгуватися в магазинах

Нігерійський співак Леонардо Ободоеке, який із 2012 року живе в Україні, поділився своїм досвідом вивчення української мови. Про це повідомляє Радіо свобода

Леонардо живе в Україні уже 6 років.

«Вивчати українську для мене було логічним рішенням, оскільки коли ти приїжджаєш до якоїсь країни і поважаєш її культуру, людей, то ти повинен розуміти і державну мову, спілкуватися нею», – підкреслив хлопець.

Леонардо Ободоеке з Нігерії за 6 років вивчив українську мову краще, ніж деякі українці за все життя. Знати і використовувати мову народу, на землі якого живеш, – це ознака культури, ерудиції і поваги. Шкода, що не всі це розуміють. Дуже позитивний хлопець. Респект.https://www.radiosvoboda.org/a/29161791.html Радіо Свобода

Gepostet von Yevhen Perebyinis am Freitag, 13. April 2018

«Своє знайомство з українською я розпочав ще перебуваючи вдома, у Нігерії: вивчив український алфавіт, а також фрази, які повинні були допомогти мені вижити. Робив це абсолютно самостійно, шукаючи в Інтернеті необхідні програми (а їх достатньо)», – додав Леонардо.

За його словами, для адаптації знадобилося немало часу, однак уже через два тижні після приїзду він міг розмовляти з таксистами і навіть торгуватися в магазинах.

Більше того, він зізнався, що стимулом до музичної кар’єри було прослуховування українських пісень: «Мені настільки сподобалася ця музика, що я захотів сам заспівати. Згодом у вигляді експерименту я спробував створювати пісні українською. Так, це нелегко, але українська мова дуже гарна, гармонійна, співоча».

Читайте: Квиткові термінали Вроцлава заговорили українською