Ніка Новікова, представник Інституту розвитку регіональної преси
Ніка Новікова, представник Інституту розвитку регіональної преси

А ви знали, що особливо утиснені активісти-чоловіки часом приходять до жінок-активісток, трохи соромляться, а тоді прямо беруть і висловлюють їм свої претензії?

Наприклад:
– Чому ти, активістко, не борешся за мої, чоловічі права?
– Ем… Я свої ще не виборола…
– У тебе вже багато прав! А мені досі можуть не дати опіку, бо надають перевагу матері. А ще у мене є призов, а я його не хочу. А ще не можу впливати на рішення жінки зробити аборт. Ну, і там, дрібниці різні. Аліменти примушують платити, можуть посадити за секс з неповнолітньою.
– Але слухай, у мене є дещо актуальніше: в багатьох країнах я досі не можу отримати освіту, проголосувати. Не можу працювати і володіти майном без дозволу чоловіка. В деяких країнах мені не можна вдягати те, що я хочу, не можна самостійно обирати чоловіка, вільно пересуватися. Є місця, де за відмову одружитися мене обіллють кислотою, а за зраду – закидають камінням. Ще в інших – мене ще дитиною продадуть до шлюбу з дорослими чоловіками. Або просто продадуть. В більшості країн моєму ґвалтівнику нічого не загрожує, бо зґвалтування – це навіть не злочин, а «самавинна». Я вже мовчу про те, що мені платять на третину менше, ніж тобі. Ти ж розумієш, що тобі це все рідко загрожує?
– Не вистачало, щоб мені це загрожувало! І так он цілий призов наді мною нависає! То коли вже жінки почнуть говорити про мої проблеми?
– Чоловіче, ти ж розумієш, що жінки виборюють свої права у чоловіків, які оце саме при владі майже в усіх країнах світу?
– Так чоловічі проблеми теж створюють інші чоловіки! А ви все одно боретеся, то боріться заодно і за ті права, яких ми ще не маємо.
– Але ж права, які ти хочеш, доведеться знову забирати у жінок!
– Ти просто не розумієш, як ми від цього страждаємо! Якби розуміла, не сперечалася б. Чекай, зараз я тобі все доступно поясню…

Джерело: Ніка Новікова

БЕЗ КОМЕНТАРІВ