Німці неодноразово приймали великі футбольні турніри

Чемпіонат Європи з футболу 2024 року пройде в Німеччині. Про це повідомив президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Олександр Чеферін, повідомляє сайт організації.

Єдиним конкурентом Німеччини під час вибору країни-господині чемпіонату була Туреччина. Німці неодноразово приймали великі футбольні турніри (востаннє у 2006 році), тоді як у турків подібний досвід відсутній.

Сама процедура вибору місця проведення Євро-2024 складалася з трьох частин. Спочатку відбулися презентації двох кандидатів. В ході презентації представники кожної з двох асоціацій представили відеоролик, після чого впродовж 15 хвилин відповідали на заитання. Потім члени виконкому отримали оціночні звіти по кожній заявці, які були підготовлені адміністрацією європейського футбольного союзу.

Після цього і відбулося голосування, в якому представники Німеччини і Туреччини не брали участі.

Крім цього, виконком УЄФА вирішив, що у матчах футбольної Ліги чемпіонів сезону 2019/20 почнуть використовувати систему відеодопомоги арбітрам (Video assistant referee, VAR).

Наступна першість Європи з футболу пройде в 2020 році. На честь 60-річчя першого чемпіонату Європи чемпіонат відбудеться в різних містах континенту. Ігри прийматимуть стадіони в Мюнхені, Римі, Баку, Санкт-Петербурзі, Бухаресті, Дубліні, Копенґаґені, Лондоні, Ґлазґо, Більбао і в Амстердамі.