У Німеччині хочуть створити власну Інтернет-платформу, через яку користувачі зможуть отримувати доступ до онлайн-сервісів

Низка великих німецьких компаній планує створити інформаційну платформу, що позмагається з американськими високотехнологічними компаніями-важковаговиками? такими як Google, Twitter та Facebook. Про це повідомляє Deutsche Welle.

«Фінансова компанія Allianz, медіаконцерн Axel Springer, автовиробник Daimler, Deutsche Bank і Postbank, а також картографічний сервіс Here планують запустити систему, яка дозволить здійснювати «спрощений та безпечний» централізований вхід до багатьох онлайн-сервісів», – йдеться у повідомленні.

Таку функцію нині мають Google, Twitter та Facebook. Нова платформа також зможе набути додаткового функціоналу, зокрема і для електронних розрахунків.

Наразі тривають переговори щодо залучення до проекту німецької телекомунікаційної компанії Deutsche Telekom. Наукову підтримку проекту забезпечать Європейська школа менеджменту і технологій (ESMT), а також Інститут відкритих комунікаційних систем Товариства імені Фраунгофера (FOKUS).

Початок втілення проекту залежить від згоди відповідних антимонопольних органів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ