Condor Airlines – німецька авіакомпанія з хабами у Франкфурті та Мюнхені

Німецька авіакомпанія Condor Airlines починає обслуговувати польоти в Україну. На її сайті вже можна забронювати авіаквитки з низки американських міст до Києва, повідомляє Економічна правда.

На сайті авіакомпанії зазначається, що з 20 березня розпочнуться польоти до Києва з наступних міст: Анкорідж (США, штат Аляска), Біллінґс (штат Монтана), Бойсе (штат Айдахо), Бозмен (штат Монтана), Уенатчі, (штат Вашинґтон), Юджин (штат Орегон), Фербанкс (штат Аляска), Фресно (Каліфорнія), Спокан (Вашинґтон), Джуно (Аляска).

Також доступні квитки за такими напрямками: Кетчікан (Аляска), Лос-Анджелес (Каліфорнія), Льюістон (штат Мен), Медфорд, Міннеаполіс (Міннесота), Портленд (Ореґон), Пулман (Вашинґтон), Санта-Барбара (Каліфорнія), Сіетл (Вашинґтон), Сан-Франциско (Каліфорнія).

Condor Airlines – німецька авіакомпанія з основною базою в аеропорту Франкфурта. Другий хаб розташований у Мюнхені.

Штаб-квартира знаходиться у Франкфурті-на-Майні з додатковим офісом в місті Оберурзель. Власником авіакомпанії є Thomas Cook Group.

Як відомо, днями в ЗМІ з’явилося повідомлення, що найбільший лоукостер Європи Ryanair готується почати польоти до столичного аеропорту «Жуляни» і до Львова.

До цього міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що один з найбільших європейських бюджетних авіаперевізників 15 березня заявить про намір почати роботу в Україні. Міністр уточнив, що ця компанія проінформує і про маршрути, і про своє бачення ринку, і про потенційні напрямки подальшого співробітництва. На думку учасників ринку, імовірно, йдеться про Ryanair.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ