2 травня у Сочі запланована зустріч канцлера Анґели Меркель та президента Владіміра Путіна

2 травня у Сочі запланована зустріч канцлера Німеччини Анґели Меркель та президента Росії Владіміра Путіна. Європейські політики переконані, що під час цієї зустрічі німкеня повинна продемонструвати тверду позицію щодо Росії у питання війни на Донбасі і санкцій. Цю думку висловив віце-президент Європарламенту Александер Ламбсдорфф, передає Обозреватель.

«Із Росією потрібно розмовляти впевнено з позиції сили, але у дусі партнерства. Рука має бути простягнутою, але при цьому потрібно міцно спиратися на європейський мирний порядок та міжнародне право», – заявив Ламбсдорфф.

Таким чином, підкреслив він, РФ повинна усвідомлювати, що має виконати свої зобов’язання для врегулювання конфлікту на Донбасі, і поки вона цього не зробить, про пом’якшення санкцій не може бути й мови.

Крім того, запевнив політик, не слід відкидати можливості того, що Росію запросять на саміт Великої двадцятки (G20) в Гамбурзі. Це має свідчити, що Росії дають шанс. Однак, додав дипломат, усе залежить від того, як Росія ним скористається.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ