Німецька компанія принципово зобразила Крим як частину Росії

У столиці Німеччини Берліні у продажі з’явився географічний атлас, на якому окупований Крим зображений частиною Російської Федерації. Про це повідомив волонтер і блоґер Сергій Камінський у своєму Facebook.

«Останнім часом Facebook занурює мене в депресію і відчай, кожен раз. Нема в світі справедливості. Новини одна сумніша за іншу. А тут ще це: купив дитині карту в Берліні, щоб географію підучила. Якого біса?!» – обурився Камінський.

Крім того, під цим дописом користувач Дмитро Пуха оприлюднив коментар консула України в Мюнхені Дмитра Шевченка щодо цієї ситуації: «Ми над цим питанням працюємо уже більше року. Були і листи, і зустрічі з керівництвом видавництва. Тобто це не та ситуація, коли вони щось роблять просто помилково без розуміння ситуації. Вони все розуміють, але те, що Крим треба позначати російським – це їхня принципова позиція. Нам обіцяли підтримку в уряді Баден-Вюртемберґу, в мерії Остфільдерна (побратим Полтави), але їхні можливості теж обмежені, оскільки це приватна компанія».

Також український консул закликав усіх небайдужих протягом року «бомбардувати їх і магазини, які розповсюджують їх продукцію, скаргами, адже це може змусити їх змінити свою позицію».

Последнее время фейсбук погружает меня в дипрессию и отчаяние, каждый раз. Нет в мире справедливости. Новости одна…

Gepostet von Sergii Kamenskyi am Montag, 21. Mai 2018

Читайте: У Криму розклеїли антиросійські листівки (фото)