Як і більшість українських заробітчан, Наталя Михайлюк працювала неофіційно

22 липня у Берліні зарізали українську заробітчанку – 24-річну Наталію Михайлюк. Вбивство сталося в квартирі у 64-річного німця, у якого Наталя працювала хатньою робітницею. Саме її роботодавець і був затриманий за підозрою у вбивстві. Про це пише Главред.

За попередньою версією копів, українку вбили ще 22 липня, після чого її тіло дві доби пролежало в квартирі. Коли труп Наталії Михайлюк знайшла поліція, німець був удома. Він заявив, що нічого не пам’ятає і не розуміє, що сталося. Рідні Наталії переконані, що таким чином роботодавець намагається уникнути кримінальної відповідальності.

У Заставницькому районі Чернівецької області, де жила Наталя, у неї залишилися восьмирічна дочка, цивільний чоловік і батьки. На заробітки до Німеччини Наталя поїхала у травні 2019 року. До цього працювала в Чернівцях в косметологічному салоні майстром з нарощування вій. Гроші потрібні були дівчині для утримання дочки.

Як і більшість українських заробітчан, Наталя Михайлюк працювала неофіційно. 22 липня вона повинна була приїхати додому. І, судячи зі слів родичів, повертатися в Німеччину не збиралася.

Коли з Наталею зник зв’язрк, в Німеччині українку почала шукати наша співвітчизниця, яка живе в Берліні. Вона пішла у будинок, де працювала Михайлюк. На поверсі поряд з квартирою роботодавця жінка побачила сліди крові. У квартирі двері ніхто не відчинив. Українка повідомила про це рідним загиблої – і вже вони викликали поліцію.

Коли в квартиру зайшли співробітники поліції, вона знайшли там мертву Наталю. Роботодавець був удома. Він не зміг нічого пояснити. Заявив, що взагалі не розуміє, що сталося, і нічого не пам’ятає. Відомо тільки, що він її зарізав – вдарив ножем в спину.

Поруч з тілом Наталі співробітники поліції виявили її паспорт. Незадовго до інциденту українка розповідала чоловікові, що у неї зник закордонний паспорт. Через це їй навіть довелося відкласти від’їзд. Вона звернулася в поліцію і отримала через консульство інший документ, що дозволяє їй виїхати. Родичі припускають, що, можливо, роботодавець вкрав документ, щоби її не відпускати додому. А коли дізнався, що вона все одно поїде, убив.