Послуги компанії в середньому подорожчають на 5-20 грн

Український сервіс з доставки «Нова пошта» з 1 серпня 2017 року збільшує тарифи на свої послуги. У компанії пояснюють своє рішення зростанням необхідних інвестицій у логістичну інфраструктуру компанії та розробку нових сервісів і продуктів. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті.

Так, в середньому на 2-5 грн збільшаться тарифи на доставку у відділення документів і посилок вагою від 0,1 до 10 кг і від 20 до 30 кг.

Також оновлено розмір доплати за адресну доставку документів і посилок – залежно від ваги відправлення вона зросте на 5-20 грн.

«Разом з тим, компанія впровадила новий підхід до тарифікації зберігання відправлень у відділенні та переадресації. З нововведень – градація ваги відправлень для переадресації між відділеннями, розподіл тарифу на зберігання посилок і вантажів, а також зміна розцінок на ці додаткові послуги», – наголосили в компанії.

Крім того, у «Новій пошті» зміниться вартість послуги підйому на поверх вантажів вагою понад 30 кг.

«Зміни зумовлені зростанням необхідних інвестицій у логістичну інфраструктуру компанії та розробку нових сервісів і продуктів, які дозволять вдосконалити якість обслуговування клієнтів», – пояснили у компанії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ