Шерлок
Епізод «Потворна наречена»

Новий епізод серіалу «Шерлок» зібрав найбільшу телеаудиторію у Великій Британії під час новорічних свят – 1 січня його подивилося понад 8 млн глядачів. Це майже 35% від загальної аудиторії, пише ВВС.

Зазначимо, спеціальний епізод серіалу «Шерлок» під назвою «Потворна наречена» – окремий фільм телеісторії, який вийшов між третім і четвертим сезонами серіалу. У ньому Шерлок Холмс і доктор Ватсон, зіграні Бенедиктом Камбербетчем і Мартіном Фріманом, частково переносяться в часи вікторіанської Англії.

Серіал «Шерлок», три сезони якого вийшли в 2010, 2012 і 2014 роках, є одним з найпопулярніших серіалів не тільки у Великій Британії, але і за кордоном.

Нагадаємо, Шерлок Холмс (англ. Sherlock Holmes) – вигаданий детективний персонаж, головний герой книг англійського письменника Артура Конана Дойля. Детектив веде свої розслідування, використовуючи логіку та метод дедукції.

Місце проживання: Лондон, Бейкер-стріт, 221-б.

Прототипом Шерлока Холмса став відомий свого часу лікар та професор Единбурзького університету Джозеф Белл, асистентом якого був Артур Конан Дойл. Завдяки своїй видатній спостережливості та умінню робити висновки Белл міг легко визначити професію пацієнта, звідки він чи певні подробиці з його життя. Цими рисами, а також схожою зовнішністю Конан Дойл наділив і свого персонажа.

Читайте: «Шерлок» тріумфально повертається на телеекрани

БЕЗ КОМЕНТАРІВ